Şeyhcui Mah Negiz Sok No:22 AMASYA

Telefon

0 505 268 19 35

E Posta

info@otomatikpergole.com

ASKILI PERGOLA

Vural Tente Pergole Sistemleri

İstenilen model ve ölçüye göre uygulanan pergole alanlarda güvenliği sağlamakla beraber kişilere ek bir alan sağlar.

ASKILI PERGOLA

Ayaksız katlanır sistem pergola sistemleri, özel bir motorlu sistemle hareket eden kumaş tavan panellerine sahiptir. Bu paneller, çelik teller yardımıyla asılır ve ayaklar veya direkler kullanılmadan tente sistemi oluştururlar. Bu sayede, açık hava yaşam alanınızda daha fazla alan kazanır ve engellemeler olmadan rahatça oturabilirsiniz.

Ayaksız askı sistem pergola sistemleri, açık hava restoranları, kafeler, oteller, villalar ve bahçeler gibi birçok açık hava yaşam alanında kullanılabilir. Vural Tente Pergole Sistemleri müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti sunarak, mekanınızın özelliklerine uygun en uygun pergola sistemlerini seçmenize yardımcı olur.

Vural Tente Pergole Sistemleri Galerimiz

vural-tente-askılı-pergola4

vural-tente-askılı-pergola5

vural-tente-askılı-pergola3

vural-tente-askılı-pergola6

vural-tente-askılı-pergola

vural-tente-askılı-pergola.7

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vural Tente Pergole Sistemleri

Ayaksız katlanır sistem pergola sistemleri, özel bir motorlu sistemle hareket eden kumaş tavan panellerine sahiptir. Bu paneller, çelik teller yardımıyla asılır ve ayaklar veya direkler kullanılmadan tente sistemi dir .

Pergola tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

İmar yönetmeliğine göre düzenlenen, pergola ve benzeri yapılar ruhsata tâbi tutulmamaktadır. Bu düzenleme kanunen kabul edilmiştir.

Evet, sistemlerimiz kolay sökülüp takılan bir sistemdir. Taşınmanız veya herhangi bir durumda profesyonel montaj ekibimiz pergolaya zarar vermeden söküp yeniden takabilir.

Sistem büyüklüğüne göre değişmekte olup ortalama 4 veya 6 hafta sürmektedir.

Ayaksız askı sistem pergola sistemleri, açık hava restoranları, kafeler, oteller, villalar ve bahçeler gibi birçok açık hava yaşam alanında kullanılabilir.

İskan dışı alanlarda taban alanı 75 metrekareyi ve 2 katı geçmemek şartıyla yapılacak 1 bağ evi için bakanlığın onayı alınmak koşuluyla köy içi yapılara benzer şekilde ruhsat zorunluluğu da olmayacak.

Tercih edilecek pergole tente modelinin genel özellikleri ve firma politikalarına göre fiyatlar degişiklik gösterebilir. fiyat için iletişime gecin.

Otomatik pergola, açık havada veya açık alanlarda kullanılan bir pergola sistemi türüdür. Pergola tente veya pergola modelleri olarak da adlandırılır. Bu sistem, hava koşullarına karşı koruma sağlamak ve tercih edilen sıcak havalarda dış mekanlarda rahatlıkla vakit geçirmek için tercih edilir.

Bakım ihtiyaçları, pergolanın malzemesine ve iklim koşullarına bağlı olarak değişir. Örneğin, ahşap pergolalar, nemli koşullarda çürümeye karşı korunmaları için düzenli olarak vernik veya koruyucu maddelerle tedavi edilmelidir.