Şeyhcui Mah Negiz Sok No:22 AMASYA

Telefon

0 505 268 19 35

E Posta

info@otomatikpergole.com

OTAMATİK PERGOLE

Vural Tente Pergole Sistemleri

İstenilen model ve ölçüye göre uygulanan pergole alanlarda güvenliği sağlamakla beraber kişilere ek bir alan sağlar.

OTAMATİK PERGOLE

Vural Tente Pergole Sistemleri olarak :Motorlu otomatik pergole, tüm hava koşullarında, geniş uygulama alanına sahiptir. Elektrikli tente sistemi alüminyum panellerden ve kumaştan oluşur. Bu paneller farklı derecelerde açılır, toplanır ve istenildiğinde çatı tamamen açık konuma gelir. Cafe ve restoranlarda şık bir tamamlayıcı olması yanı sıra motorlu pergola tente konutlarda da kış bahçesi olarak kullanılır.

Motorlu Otomatik Pergola Tentelerin Dayanıklılığı Nasıldır?

  • Elektrikli tente yağmurda dahi havalandırma yapma özelliğine sahiptir.
  • Gün içinde motorlu otomatik tente güneşin açısına göre konumlandırabilirsiniz.
  • Kumanda kontrolü sayesinde istediğiniz açıda veya konumda durdurabilirsiniz.
  • Elektrikli tente kar yükü taşıyabilmektedir.
  • Kuvvetli yapısı sayesinde üstten rahatlıkla temizlenebilir veya silinebilir.
  • Taşıyıcı profillerde bulunan odacıklar sayesinde, istediğiniz aydınlatma aksesuarını kablo kanalı gerektirmeden sisteme entegre edilebilir.

Vural Tente Pergole Sistemleri Galerimiz

otamatik- pergole-00

otamatik-TENTE

otamatik-TENTE-3

otamatik- pergole.amasya

sabit-tente-otantik

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vural Tente Pergole Sistemleri

Ürettiğimiz tente modellerinde sistem işlevselliği, oluşabilecek fiziki olumsuzluklara karşı 5 yıl garanti kapsamındadır.

Hava şartlarına göre kullanılan bu otomatik tente, otomasyon kumandası ile kolayca açılır ya da kolayca kapatılabilir. Bu otomatik tente cafe ve restoran gibi alanlarda kullanılarak, ayrıca kullanılan alana ayrıca estetik ve şıklık katmaktadır.

Motorlu pergola tentede bulunan çatının hareket kabiliyeti sayesinde paneller, belli bir açıda tutulduğunda doğal havalandırma sağlanırken aynı zamanda gölgelik olarak da kullanılabilir. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden kolayca yapılabilir.

Pergola tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

İmar yönetmeliğine göre düzenlenen, pergola ve benzeri yapılar ruhsata tâbi tutulmamaktadır. Bu düzenleme kanunen kabul edilmiştir.

Evet, sistemlerimiz kolay sökülüp takılan bir sistemdir. Taşınmanız veya herhangi bir durumda profesyonel montaj ekibimiz pergolaya zarar vermeden söküp yeniden takabilir.

Sistem büyüklüğüne göre değişmekte olup ortalama 4 veya 6 hafta sürmektedir.

Motorlu otomatik pergola tenteler kullanılan malzeme kalitesi ve sistemin temiz kullanılmasına yönelik uzun yıllar kullanılabilir. Sistemin temizliği ve bakımı yapıldığı sürece uzun yıllar kullanılabilir.

Otomatik tente sistemlerinin fiyatları birçok etkene göre değişmektedir. Tercih edilecek modellere ve tente ölçüleri, özelliklerine göre de maliyetler farklılık göstermektedir. Otomatik pergole fiyatları ile diğer tente sistemleri ise teknik özelliklerine göre değişmektedir.

İskan dışı alanlarda taban alanı 75 metrekareyi ve 2 katı geçmemek şartıyla yapılacak 1 bağ evi için bakanlığın onayı alınmak koşuluyla köy içi yapılara benzer şekilde ruhsat zorunluluğu da olmayacak.

Tercih edilecek pergole tente modelinin genel özellikleri ve firma politikalarına göre fiyatlar degişiklik gösterebilir. fiyat için iletişime gecin.

Otomatik pergola, açık havada veya açık alanlarda kullanılan bir pergola sistemi türüdür. Pergola tente veya pergola modelleri olarak da adlandırılır. Bu sistem, hava koşullarına karşı koruma sağlamak ve tercih edilen sıcak havalarda dış mekanlarda rahatlıkla vakit geçirmek için tercih edilir.

Bakım ihtiyaçları, pergolanın malzemesine ve iklim koşullarına bağlı olarak değişir. Örneğin, ahşap pergolalar, nemli koşullarda çürümeye karşı korunmaları için düzenli olarak vernik veya koruyucu maddelerle tedavi edilmelidir.