Şeyhcui Mah Negiz Sok No:22 AMASYA

Telefon

0 505 268 19 35

E Posta

info@otomatikpergole.com

RADYAL PERGOLA

Vural Tente Pergole Sistemleri

İstenilen model ve ölçüye göre uygulanan pergole alanlarda güvenliği sağlamakla beraber kişilere ek bir alan sağlar.

RADYAL PERGOLA

Vural Tente Pergole Sistemleri Radyal Pergola iki adet radyal pergola sisteminden oluşmaktadır. Radyal pergola sistemleri birbirlerine çelik ayaklı bağlantı elemanıyla yaslanarak daha geniş alanlarda örtü sistemi olarak açılım gerçekleştirirler. Ayaklı bağlantı elemanından raylara uzanan askılar yardımıyla ön destek ayakları olmadan çalışmaktadır. Bu sayede daha geniş açılır kapanır alanlar yakalanır

Vural Tente Pergole Sistemleri Radyal Pergola özellikle düşük tavanlı alanlarda daha geniş ve ferah bir izlenim yaratmak için tercih edilen pergola sistemleridir. Yarım oval ve tam oval alternatifleri ile büyük alanların kapatılması sağlanmaktadır.

Bükümlü ray profili kullanılmasından dolayı diğer pergola sistemlerinden ayrılır. Oval profillerinin vermiş olduğu estetik görünümden kaynaklı olarak sıklıkla tercih edilir.

Radyal pergola Kullannım alanları Büyük toplanma alanları, teras ve bahçeler sık kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Vural Tente Pergole Sistemleri Galerimiz

vural-tente-radyal pergole.2

vural-tente-radyal pergole.1

otamatik- pergole-6

vural-tente-çift-açılır-askılı prgola8

vural-tente-oval pergola5

vural-tente-oval pergola-

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vural Tente Pergole Sistemleri

Pergola tentelerin ömrü, kullanıma ve hava koşullarına bağlı olarak değişir. Ortalama ömrü 7-10 yıl arasındadır.

İmar yönetmeliğine göre düzenlenen, pergola ve benzeri yapılar ruhsata tâbi tutulmamaktadır. Bu düzenleme kanunen kabul edilmiştir.

Evet, sistemlerimiz kolay sökülüp takılan bir sistemdir. Taşınmanız veya herhangi bir durumda profesyonel montaj ekibimiz pergolaya zarar vermeden söküp yeniden takabilir.

Sistem büyüklüğüne göre değişmekte olup ortalama 4 veya 6 hafta sürmektedir.

İskan dışı alanlarda taban alanı 75 metrekareyi ve 2 katı geçmemek şartıyla yapılacak 1 bağ evi için bakanlığın onayı alınmak koşuluyla köy içi yapılara benzer şekilde ruhsat zorunluluğu da olmayacak.

Tercih edilecek pergole tente modelinin genel özellikleri ve firma politikalarına göre fiyatlar degişiklik gösterebilir. fiyat için iletişime gecin.

Otomatik pergola, açık havada veya açık alanlarda kullanılan bir pergola sistemi türüdür. Pergola tente veya pergola modelleri olarak da adlandırılır. Bu sistem, hava koşullarına karşı koruma sağlamak ve tercih edilen sıcak havalarda dış mekanlarda rahatlıkla vakit geçirmek için tercih edilir.

Bakım ihtiyaçları, pergolanın malzemesine ve iklim koşullarına bağlı olarak değişir. Örneğin, ahşap pergolalar, nemli koşullarda çürümeye karşı korunmaları için düzenli olarak vernik veya koruyucu maddelerle tedavi edilmelidir.